DOLAR 18,6452
EURO 19,6508
ALTIN 1077,071
BIST 4962,97
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Kupada 5. Tur programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maç programı açıklandı.

Kupada 5. Tur programı belli oldu
20.11.2019 17:45
142
A+
A-

Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak olan 5. Tur müsabakalarının programı açıklandı. İki maç usulü oynanacak olan 5. turda ilk maçlar 3 Aralık Salı, 4 Aralık Çarşamba ve 5 Aralık Perşembe günü, ikinci maçlar ise 17 Aralık Salı, 18 Aralık Çarşamba ve 19 Aralık Perşembe günü oynanacak.

TFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 22 takımın mücadele edeceği Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maç programı şu şekilde:

1. Maçlar

3 Aralık Salı

13.00 Fatih Karagümrük – Göztepe

14.30 Yeni Malatyaspor – Keçiörengücü

16.30 Aytemiz Alanyaspor – Adanaspor

18.30 Esenler Erokspor – Demir Grup Sivasspor

20.45 Fenerbahçe – İstanbulspor

4 Aralık Çarşamba

13.00 Hekimoğlu Trabzon – Medipol Başakşehir

13.45 Eyüpspor – Antalyaspor

14.30 Kasımpaşa – Vanspor

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Bursaspor

18.30 Altay – Trabzonspor

20.45 Galatasaray – Tuzlaspor

5 Aralık Perşembe

13.00 Kırklarelispor – GaziantepFutbol Kulübü

14.30 Kayserispor- Manisa Futbol Kulübü

16.30 Altınordu – Denizlispor

18.30 Çaykur Rizespor – Samsunspor

20.45 Beşiktaş – Anagold 24 Erzincanspor

2. Maçlar

17 Aralık Salı

13.00 Vanspor – Kasımpaşa

14.30 Antalyaspor – Eyüpspor

16.30 Samsunspor – Çaykur Rizespor

18.30 Adanaspor – Aytemiz Alanyaspor

20.45 Tuzlaspor – Galatasaray

18 Aralık Çarşamba

13.00 Anagold 24 Erzincanspor – Beşiktaş

13.45 Keçiörengücü – Yeni Malatyaspor

14.30 Gaziantep Futbol Kulübü – Kırklarelispor

16.30 DG Sivasspor – Esenler Erokspor

18.30 Göztepe – Fatih Karagümrük

20.45 İstanbulspor – Fenerbahçe

19 Aralık Perşembe

13.00 Manisa Futbol Kulübü – Kayserispor

14.30 Denizlispor – Altınordu

16.30 Medipol Başakşehir – Hekimoğlu Trabzon

18.30 Bursaspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor

20.45 Trabzonspor – Altay

Kaynak: TRT HABER


ETİKETLER: , , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.