Site Rengi

DOLAR 5,7796
EURO 6,3927
ALTIN 271,5
BIST 108.869
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 12°C
Az Bulutlu

EURO 2020 fikstürü belli oldu

EURO 2020 Avrupa Şampiyonası grupları Bükreş’te gerçekleşen kura çekimiyle belli olurken, takımların maç programı da netlik kazandı.

EURO 2020 fikstürü belli oldu
30.11.2019
8
A+
A-

UEFA’nın 60. yılı nedeniyle 12 farklı ülkede yapılacak olan EURO 2020 Avrupa Şampiyonası’nda fikstür de belli oldu. 6 grupta mücadele edecek olan 24 takım, 12 farklı şekilde sahaya çıkacak. Bükreş’te gerçekleşen kura çekiminde grupların belli olduğu EURO 2020 Avrupa Şampiyonası’nın maç programı şu şekilde:

A Grubu

12 Haziran 2020: Türkiye-İtalya (Roma Olimpiyat Stadı)

13 Haziran 2020: Galler-İsviçre (Bakü Olimpiyat Stadı)

17 Haziran 2020: İtalya-İsviçre (Roma Olimpiyat Stadı)

17 Haziran 2020: Türkiye-Galler (Bakü Olimpiyat Stadı)

21 Haziran 2020: İtalya-Galler (Roma Olimpiyat Stadı)

21 Haziran 2020: İsviçre-Türkiye (Bakü Olimpiyat Stadı)

B Grubu

13 Haziran 2020: Belçika-Rusya (Saint Petersburg Stadı)

13 Haziran 2020: Danimarka-Finlandiya (Parken Stadı)

17 Haziran 2020: Finlandiya-Rusya (Saint Petersburg Stadı)

18 Haziran 2020: Danimarka-Belçika (Parken Stadı)

22 Haziran 2020: Finlandiya-Belçika (Saint Petersburg Stadı)

22 Haziran 2020: Rusya-Danimarka (Parken Stadı)

C Grubu

14 Haziran 2020: Hollanda-Ukrayna (Johan Cruyff Arena)

14 Haziran 2020: Avusturya-Play-Off D Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )

18 Haziran 2020: Hollanda-Avusturya (Johan Cruyff Arena)

18 Haziran 2020: Ukrayna- Play-Off A Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )

22 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Hollanda (Johan Cruyff Arena)

22 Haziran 2020: Ukrayna-Avusturya (Bükreş Ulusal Arena )

D Grubu

14 Haziran 2020: İngiltere-Hırvatistan (Wembley Stadı)

15 Haziran 2020: Play-Off C Grubu birincisi-Çekya (Hampden Park)

19 Haziran 2020: İngiltere-Play-Off C Grubu birincisi (Wembley Stadı)

19 Haziran 2020: Hırvatistan-Çekya (Hampden Park)

23 Haziran 2020: Çekya-İngiltere (Wembley Stadı)

23 Haziran 2020: Hırvatistan- Play-Off C Grubu birincisi (Hampden Park)

E Grubu

15 Haziran 2020: İspanya-İsveç (San Mames Stadı)

15 Haziran 2020: Polonya- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)

19 Haziran 2020: İsveç- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)

20 Haziran 2020: İspanya-Polonya (San Mames Stadı)

24 Haziran 2020: Play-Off B Grubu birincisi-İspanya (San Mames Stadı)

24 Haziran 2020: İsveç-Polonya (Dublin Arena)

F Grubu

16 Haziran 2020: Fransa-Almanya (Futbol Arena Münih)

16 Haziran 2020: Portekiz-Play-Off A Grubu birincisi (Puskas Stadı)

20 Haziran 2020: Portekiz-Almanya (Futbol Arena Münih)

20 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Fransa (Puskas Arena)

24 Haziran 2020: Almanya-Play-Off A Grubu birincisi (Futbol Arena Münih)

24 Haziran 2020: Portekiz-Fransa (Puskas Stadı)

Kaynak: IHA

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

yemek yemek tarifi tarifler